0

آموزش ادوبی ایلاستریتر جهت طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

آموزش ادوبی ایلاستریتر جهت طراحی سایت اگر کسی ترجیح می دهد که طراحی سایت و گرافیک را ترجیح دهد، باید تحت آموزش ادوبی ایلوستریتور جلسه ای داشته باشد. در ابتدا، به نظر میرسد که سختافزار نرم افزاری را اجرا کرده و اجرا کند. خوب، ادوب ایلوستریتور فرایند را صاف می کند. طراحی پرشور با سطح ایلوستریتور با سطح جدیدی در طراحی سایت همراه است. نمیتوانیم آموزشها را نادیده بگیریم یا اینکه آنها ابزارهای توسعه یافته برای بهبود طراحی را ارائه میدهند.

اولین یادگیری از این آموزش ها دانش پایه ای از ادوبی ایلوستریتور را در طراحی سایت تضمین می کند. به زودی کاربران با استفاده از آموزش، متخصص برای ساخت طرح های خیره کننده می شوند. در اینجا، ما راهنمایی های مفیدی را ارائه می دهیم که روند کار شما را تقویت می کند، به تخریب تخیل خود کمک می کند، نکاتی را در مورد اینکه چگونه پروژه های طراحی سایت شما را خوب می کند، و البته، ادوبی ایلوستریتور در طراحی سایت را بهترین دوست شما

 

طراحی سایت

طراحی سایت

اهمیت ایلوستریتور در طراحی سایت

آموزش از کارشناسان واقعی، هنرمندان برجسته، هنرمندان برتر و کسانی که نمی توانند صفحه نمایش دسکتاپ خود را بدون آیکون ادوبی ایلوستریتور تصور کنند، بهترین روش برای آشنا شدن با آن و یادگیری مهارت های جدید و لهستانی در طراحی سایت است. با توجه به خلاقیت های متمایز که دوست دارند دانش و یافته های به دست آمده خود را با دیگران به طور منظم به اشتراک بگذارند، هر تازه کار قادر خواهد بود به آسانی با تکنیک های اولیه دست و پنجه نرم کند، بدون در نظر گرفتن اینکه نسخه برنامه مفید در طراحی سایت خواهد بود.

و به عنوان طراحان حرفه ای گرافیک، آنها می توانند تجربه خود را با تسلط بر ابزار جدید با نام تجاری جدید ایجاد کنند تا بیشترین بهره را از نسخه جدید نرم افزار را در طراحی سایت به دست آورند. البته، باید درک کرد که هر گونه مطالب آموزشی زمان طول می کشد؛ گاهی اوقات حتی زمان زیادی لازم است تا دقت بخوانید، سعی کنید تکرار کنید و با موفقیت همان نتیجه را به دست آورید. با این حال، این زمان هدر رفته قطعا بهترین کار شما را برای شما در طراحی سایت به ارمغان خواهد آورد.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

عملکرد ایلوستریتور در طراحی سایت

به ایده های طراحی قدیمی توجه نکنید. به ادوبی ایلوستریتور برای ایده های تازه و خواسته بپیوندید. آموزشهای ادوبی ایلوستریتور دارای گزینه های خلاقانه برای هر طراحی سایت است. اگر سایت شما بر روی جواهرات طراح اطلاعات است، آن را با زینت های مختلف الماس برای جلوگیری از دیگران ابزارهای طراحی سایت برای آنها نیز وجود دارد که در الکترونیک، ابزارهای فنی و دیگر موارد نیز مشغول به کار هستند.

بخوانید!  ایجاد تجربه کاربری عالی در طراحی سایت

کاربران اپل و آیفون همیشه برای آخرین اطلاعات آنلاین هستند. طراحی دستگاه با ظرافت، و از ایلوستریتور یاد بگیرند که چگونه در طراحی سایت در پیش رو باشید. الگوها ابزارهای یکپارچه هستند که هر طراح باید در اولویت کار کند. با استفاده از اهداف مختلف، آنها به غنی سازی پروژه طراحی سایت خود کمک می کنند، به طوری که مواد آموزشی که هدف آن توضیح دادن نحوه درست ساخت الگوهای یکپارچه پیکسل است

 

طراحی سایت

طراحی سایت

انواع الگوهای طراحی سایت

یک گنج واقعی برای جوانب مثبت در طراحی سایت است. در اینجا شما خواهید آموخت که چگونه الگوهای مختلف هندسی کامل پیکسل ایجاد کنید که ایده آل برای دادن پس زمینه شما به یک نگاه دقیق است. علاوه بر این، شما قادر خواهید بود که نه تنها یک الگوی، بلکه تمام بسته های الگوهای پایه را در طراحی سایت جذب کنید. یک آیکون دوربین عکس وینتیج برای فروشگاه اپ در طراحی سایت ایجاد کنید.

 

آموزش تصویری جهت طراحی سایت

با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید! شامل بیش از جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از. اکنون سعی کنید به صورت رایگان! همانطور که همه ما می دانیم، فروشگاه اپ برخی از محدودیت ها را بر روی گرافیک اعمال می کند، بنابراین ایجاد حتی یک آیکون اولیه برای برنامه می تواند.

یک کار بسیار جالب برای تازه کارها در طراحی سایت باشد. اگرچه آموزش چند ساعت از وقت رایگان شما را میپردازد، اما قطعا ارزش آن را دارد. شما قادر به طراحی آیکون مناسب با ظاهر پرنعمت و چشم نواز در طراحی سایت خواهید بود آموزش شامل موارد زیر می باشد افزایش آیکون با بافت کار با پلاگین های شخص ثالث استفاده از شیب ها اضافه کردن برخی از اثرات واقع بینانه براق، برجسته و سایه.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

ایجاد اینفوگرافیسز در طراحی سایت

چگونه می توان آمار خود را به طور موثری شکل داد و آن را به شیوه ای جذاب و جذاب تماشا کرد این آموزش به سوال شما در جزئیات جهت طراحی سایت پاسخ خواهد داد. این مرحله شما را از طریق مراحل اولیه ایجاد چنین اجزای غیر مجاز از آن به عنوان مثال نمودار نوار نوع گراف ابزار نمودار ستون همه این اجزاء در نظر گرفته شده اند تا به راحتی داده های خسته کننده را خنک نگه می دارند، و ظاهر جذابیت خود را به صورت اینفوگرافیک در طراحی سایت در می آورند.

بخوانید!  آشنایی با تکنیک های سئو و طراحی سایت

ایجاد آیکون ایمیل در طراحی سایت این آموزش به طور خاص برای کاربر متوسط ​​ادوب ایلوستریتور طراحی شده است که دارای چندین ساعت شلوغ است. این اصول اصلی ایجاد آیکون اولیه برای برنامه مبتنی بر آی او اس را شامل می شود که شامل چنین اعمالاتی در طراحی سایت می شود کار با طرح بندی بازی با نور و سایه و رنگ نرم اضافه کردن اثرات واقع بینانه.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

نحوه ایجاد مارک در طراحی سایت

توانایی کار با پلاگین های اختیاری برای کسانی که از زمان خود قدردانی می کنند، ترجیح می دهند کارایی بیشتری در طراحی سایت داشته باشند. این آموزش به وضوح نشان می دهد که چگونه با افزونه در طراحی سایت کار کنید که شامل ابزارهای مفید برای اضافه کردن و استفاده از شیب ها می باشد. در اینجا شما با استفاده از یک ابزار ساده قلم، یک مار را از ابتدا و با استفاده از ترکیبی از شیب ها رنگ آمیزی در طراحی سایت خواهید کرد.

نحوه نمایش در طراحی سایت اگر شما به دنبال یک راهنمای مناسب برای رسم یک میوه یا سبزی واقع گرایانه هستید، پس باید چشمان خود را بر روی آموزش در طراحی سایت قرار دهید که یک روش گام به گام برای ایجاد گوجه فرنگی بردار را نشان می دهد. این استفاده از ابزارهای اساسی در طراحی سایت مانند مسیرها نقاط لنگر، مسیرهای را تغییر داده و رنگ آن را پر کنید ابزار انتخاب اثرات نور و سایه

 

طراحی سایت

طراحی سایت

ایجاد یک درامر در طراحی سایت

یکی از اهداف اصلی ایلوستریتور ارائه هنرمندان با تمام موارد لازم برای طراحی سایت شخصیت ها و همچنین طلسم هاست. آموزش مبتنی بر استفاده از افزونه اضافی به نام وکتور است که مسائل مربوط به روند ردیابی دستی را حل می کند. نویسنده توضیح می دهد چگونه و چه زمانی بهتر است که آن را به پروژه طراحی سایت خود اعمال کنید.

بخوانید!  چگونگی هدایت کاربر در طراحی سایت

علاوه بر این، شما یاد خواهید گرفت که چگونه اشکال و اشیاء را ایجاد کنید رنگ کردن اشیاء عناصر گروه استفاده از ابزار برای سرعت بخشیدن به کارهای خود را در طراحی سایت است. ابزارهای اساسی در طراحی سایت این دوره آموزشی کوچک نشان می دهد که ابزارهای اساسی در طراحی سایت مانند حالت های ترکیبی مش های گرادیان الگوها روشنایی به منظور دقیق کشید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

ایجاد شخصیت ها در طراحی سایت

این یک آموزش واقعا مفید برای کسانی است که میخواهند ابزار استاندارد ایلوستریتور را در طراحی سایت به کار گیرند. این طلسم ناز بافتنی با کمک ترکیبی از اشکال دور ساده است که به طرز ماهرانه با رنگ، گرادیان و برخی از اثرات تابش در طراحی سایت تزئین شده است. گام به گام شما برای رسیدن نتیجه نهایی، اشیا را قرعه کشی، گروه بندی و تزئین می کنید.

اما برخی از تکنیک های مهم را که پروژه های طراحی سایت آینده شما را پیچیده و ظریف می کند، نشان می دهد. نویسنده قصد دارد به شما نشان دهد که چگونه به راحتی از این گزینه های گرانقیمت در طراحی سایت استفاده کنید. یک ستاره دریایی پیچیده در طراحی سایت اگرچه آموزش حدود ساعت زمان باقیمانده شما را طول می کشد.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

تصاویر در طراحی سایت

بر خلاف نمونه های قبلی، این پست به منظور نشان دادن نحوه استفاده از ایلوستریتور برای تبدیل عکس به تصاویر در طراحی سایت نشان داده شده است. در واقع، آن را یک راه حل معمول استفاده می شود در میان طراحان گرافیک. هر قطعه هنری از ابتدا ساخته نشده است؛ گاهی طراحان به عکس ها و تصاویر می پردازند تا آنها را به عنوان پایه ای برای پروژه های طراحی سایت خود بکار ببرند، بنابراین شما حتی نیازی به داشتن مهارت های طراحی ندارید.

این آموزش نشان می دهد که چگونه از تکنیک ردیابی ساده همراه با ابزار قلم و سایر ابزار های ضروری برای تبدیل یک شات ساده به یک آثار هنری دست در طراحی سایت استفاده کنید. این آموزش به مخاطبان هدایت می شود که می خواهد مهارت های کار با اشکال اساسی و تکنیک های استاندارد را به کار گیرد تا بتواند یک شخصیت فوق العاده ناز را در طراحی سایت بسازد توصیه هایی به طراحان سایت که از جدیدترین مقالات وب سایت لیموترش می باشد را نیز می باشد.

نوشته آموزش ادوبی ایلاستریتر جهت طراحی سایت اولین بار در پدیدار شد.