0

اصول کلی مدیریت طراحی سایت

اصول کلی مدیریت طراحی سایت ، اگر به پروسه طراحی سایت علاقه مند هستید و مشتاق هستید تا مراحل طراحی سایت موفق را بدانید پیشنهاد می کنیم در این مقاله همراه ما باشید. به طور کلی پروسه طراحی سایت نیازمند مدیریت حرفه ای می باشد چرا که بدون برنامه ریزی و مدیریت طراحی سایت به موفقیت نخواهد رسید که مسلما هیچ مدیر وب سایتی انتظار چنین نتیجه ای را نمی کشد. مدیریت وب سایت تنها نظارت بر طراحی سایت و همچنین کار کردن با وب سایت نمی شود بلکه تمامی امور و فرآیند های طراحی سایت را در بر می گیرد و یک مدیر وب سایت می بایست بر تمامی این امور تسلط کافی داشته باشد تا طراحی سایت را به بهترین جایگاه برساند.

 

مدیریت طراحی سایت

اگر به جستجو در اینترنت پرداخته باشید با طراحی وب سایت های بیشماری رو به رو خواهید شد که بسیاری از آن ها به دلایل مختلف به پایین ترین رتبه های نتایج جستجو رسیده اند اما این نکته نیز قابل توجه است که هیچکس وب سایتی را طراحی نمی کند که شکست بخورد و یا پس از مدتی آن را رها کند مسلما هر مدیر سایتی تمایل دارد که بیشترین بازدید کننده را داشته باشد و نرخ ترافیک بالایی را به طراحی سایت خود هدایت کند و این امر تنها با رعایت اصول مدیریت طراحی سایت امکان پذیر است. چگونه فروش خود را در طراحی سایت افزایش دهیم؟ از جمله جدید ترین و بروز ترین مقالات وب سایت لیموترش می باشد که مطالعه آن را به کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم.

بخوانید!  بررسی تاثیرات سئو بر طراحی سایت

 

طراحی سایت

طراحی سایت

وظایف مدیر طراحی سایت عبارتند از :

  • مدیریت اهداف طراحی سایت

یک مدیر با تجربه می بایست تمامی برنامه ها و اهداف طراحی سایت تهران را در نظر داشته باشد و نقشه و سیسات هایی برای رسیدن به این اهداف برنامه ریزی کند.

 

  • مدیریت امنیت طراحی سایت

امنیت طراحی سایت به این معناست که وب سایت از خطر حمله هکر ها و فاش شدن اطلاعات طراحی سایت و اطلاعات کاربران در امان باشد. این مسئله خصوصا در طراحی سایت های فروشگاهی بسیار حائز اهمیت است چرا که کاربران اطلاعات کارت های اعتباری خود را ثبت می کنند بنابراین می بایست امنیت طراحی سایت از هر نظر حفظ شود.

 

  • مدیریت تبلیغات طراحی سایت

تیلیغات در جذب مخاطب تاثیر به سزایی دارد بنابراین برای درج آگهی باید محتوای مفیدی و چشم گیری تهیه و تنظیم و استفاده شود علاوه بر این وب سایت ها و رسانه هایی که برای تبلیغات انتخاب می شوند اهمیت بسیاری دارند که تمامی این امور به عهده مدیر تبلیغات طراحی سایت است.

 

  • مدیریت امور فنی طراحی سایت

مدیریت فنی طراحی سایت به طور کلی در دو بخش دسته بندی می شود که شامل امور فنی و امور محتوایی هستند. امور فنی طراحی سایت مربوط به زبان برنامه نویسی و ساختار طراحی سایت است و امور محتوایی بسته به نوع وب سایت متفاوت است.

 

نوشته اصول کلی مدیریت طراحی سایت اولین بار در پدیدار شد.