0

اطلاعیه مهم میزبان فا در خصوص افزایش قیمت سرویس ها در سال ۱۳۹۹

سلام؛
🌸 فرارسیدن بهار 1399 را به شما عزیزان میزبان فایی تبریک میگم 🌸  امیدوارم که حال دلتون هم در این روزها بهاری باشه. قصد دارم در مورد یک موضوع بسیار مهم با شما صحبت کنم. به جرأت میشه گفت که میزبان فا تنها شرکت میزبانی دیتا در کشور بوده که در سال 1398 با توجه به تورم و افزایش قیمت هایی که در کل بخش های جامعه به وجود آمده هیچ گونه افزایش قیمتی در هیچ کدام از سرویس ها نداشته و تونسته پایداری خوبی در قیمت سرویس ها تامین کنه تا خیال مشترکین این شرکت همواره از بابت قیمت سرویس ها راحت باشه از طرفی ما بالای تمامی سرویس های هاست خود این اطلاعیه را درج کردیم که تا تاریخ های مشخص شده هیچگونه تغییر قیمتی نخواهیم داشت.

حقیقتا از اواسط سال 97 تا این لحظه که بهار 99 هست افزایش قیمتی در سرویس ها نداشتیم و تمام فشار مالی تحمیل شده را کنترل کردیم و روی دوش مشتریان قرار ندادیم.

اطلاعیه مهم میزبان فا در خصوص افزایش قیمت سرویس ها در سال 1399

دلیل افزایش قیمت سرویس های میزبان فا چیست؟

  • اواسط سال 97 با توجه به صفحه سیاست های قیمت گذاری میزبان فا، قیمت سرویس ها را بر اساس دلار 10،000 تومانی پیاده کردیم این لحظه قیمت دلار حدودا 17،000 تومان رسیده و هزینه های میزبانی به شدت افزایش یافته است.
  • شایان ذکر هست میزبان فا تنها شرکت میزبانی وب است که تمام تجهیزاتش به مالکیت 100 درصدی خودش هست و برای پرداخت هزینه سرویس ها و تجهیزات نیازمند تعرفه های یورویی و دلاری نیستیم. تمامی این تجهیزات داخل ایران میزبانی میشه و وابسته به نرخ دلار نیست. اما دلیل افزایش قیمتی که قراره داخل میزبان فا رخ بده این هست که ما هم باید تجهیزات مربوط به میزبانی، قطعات مورد نیاز سرور، روتر و… را از بازار کشور خریداری و مستقر کنیم.
  • هزینه همه این موارد از روز قیمت گذاری تا این لحظه چندین برابر شده و از طرفی روبه افزایش هم هست.
  • ما هم مثل شما مشتریان عزیز در همین کشور زندگی می کنیم و با توجه به تغییرات ارزش ریالی سال 97 تا سال 99 و هزینه های مجموعه و تامین زیرساخت تصمیم به تغییر قیمت ها داشتیم اما بخاطر حسن نیت و با توجه به قول عدم تغییر قیمت تا سال 99 قیمت سرویس ها را تا این لحظه دستخوش تغییر نکردیم و فشارهای مالی زیادی را متحمل شدیم.
بخوانید!  صفر تا صد ساخت هایلایت حرفه‌ای در اینستاگرام

در خرید و تمدید سرویس ها تغییراتی در قیمت ها رخ می دهد. افزایش قیمت سرویس های میزبان فا از تاریخ 99/2/1 آغاز و تا پایان سال جاری یعنی سال 1399 هیچگونه افزایش قیمتی نخواهیم داشت. چرا که زیرساخت لازم تهیه و با توجه به مالکیت 100 درصدی تجهیزات، تغییری در این مورد مشاهده نخواهید کرد.

امکان تمدید سرویس برای مشترکین فعلی بدون افزایش قیمت تا سقف 3 سال

باز هم برای مشتریان خود ارزش قائلیم، هیچ گونه تبلیغاتی در زمینه فروش در رسانه های خود نداشتیم و هدف بهبود کیفیت پشتیبانی بوده اما برای کاهش هزینه های میزبانی مشترکین قدیمی میزبان فا، اعلام می کنیم که تا پایان فروردین 1399 این امکان را برای مشتری فعلی شرکت و افرادی که اکنون از میزبان فا سرویس دارند فراهم کردیم تا با 29 درصد تخفیف حتی تا 3 سال پیش سرویس خود را تمدید کنید. این تنها موردی بود که قادر بودیم برای مشترکین فعلی میزبان فا انجام دهیم.

از ناحیه کاربری امکانی در دسترس است که کاربر به راحتی می تونه دوره سرویس خود را به دوره دلخواه تغییر دهد و همچنین با قیمت فعلی بدون افزایش قیمت سرویس را با 29 درصد تخفیف بهاره تمدید کند تا افزایش قیمت شامل این دسته نگردد.

راهنمای تمدید سرویس ها با طرح تخفیف

سعی بر این بوده تا در شرایط فعلی امکانات و تسهیلات خاصی را برای مشتریان خود فراهم کنیم تا قبل از افزایش قیمت ها امکان تمدید سرویس های خود را داشته باشند. از طرفی اطلاع رسانی جامعی در خصوص افزایش قیمت سرویس های میزبانی وب به عمل آورده باشیم.

بخوانید!  طراحی سایت موسسه خیریه یاوران معلولین نارمک

در سال جاری شاهد تحول بسیار بزرگی در کیفیت سرویس ها و خدمات پس از فروش خواهید بود. افزایش قیمت ها در راستای افزایش چند برابری امکانات، کیفیت و خدمات پس از فروش نسبت به اکنون است و شما هر روز شاهد افزایش کیفیت و پیشرفت در سرویس های میزبان فا خواهید بود. میزبان فا سال خوبی را برای شما آرزومند هست. 🌻🌹

اطلاعیه مهم میزبان فا در خصوص افزایش قیمت سرویس ها در سال 1399

نوشته اطلاعیه مهم میزبان فا در خصوص افزایش قیمت سرویس ها در سال ۱۳۹۹ اولین بار در پایگاه دانش میزبان‌فا پدیدار شد.