0

بررسی نکات مهم در بازاریابی طراحی سایت

بررسی نکات مهم در بازاریابی طراحی سایت دنیای بازاریابی دائماً در حال تحول است محرک اصلی آن پیشرفت سریع فناوری است. نوآوری های فنی روش های تازه ای را برای دستیابی به نشانگرهای جدید در طراحی سایت ارائه می دهد و با رشد رسانه های اجتماعی طی یک دهه گذشته ، یک نمونه برجسته با این حال ، رسانه های اجتماعی فقط نوک کوه یخ است. هنگامی که امثال هوش مصنوعی ، واقعیت مجازی و افزودنی ، همه کار بودن دستیاران دیجیتال و تغییرات مکرر در الگوریتم های جستجوگر گوگل را در نظر می گیرید.

به سرعت مشخص می شود که یک فناوری بدیع و ابتکاری بسیار ناخوشایند برای نشانگرها در طراحی سایت وجود دارد. در این پست ما به برخی از خطرات و جوایز بازاریابانی که آخرین روندهای فناوری را اتخاذ کرده اند خواهیم پرداخت و با نگاهی به یک گرایش در حال حاضر ایجاد عنوان در سال چت بوتس ، آنها را در طراحی سایت ترسیم می کنیم چالش های بازاریابی در طراحی سایت همیشه خطر جسارت ناشناخته با هر روشی وجود دارد.

طراحی سایت بیمه ی پارسیان

 

طراحی سایت

طراحی سایت

بالا بودن نرخ تغییر در طراحی سایت

نرخ تغییر بسیار زیاد است و فناوری همیشه در حال شلوغی است و سکوها با گذشت زمان ، هم از نظر عملکرد و هم محبوبیت ، توسعه می یابند. این به معنای ماندن در بالای تغییرات و آماده شدن برای سازگاری است. این همچنین به معنای یادگیری مداوم مهارت های جدید ، جای دادن به روش های جدید کار و کنار گذاشتن روش هایی است که دیگر در طراحی سایت مهم نیستند. به همین ترتیب ، اگر می خواهید به یک بستر جدید متعهد شوید.

باید خطر این احتمال را بالا ببرید که ممکن است برای همیشه نباشد. به همین ترتیب ، سرمایه گذاری در وقت و پول برای یادگیری فن آوری جدید ، درست مثل سرمایه گذاری در هر چیز ، خطرات خاص خود را در طراحی وب سایت دارد. بیایید به چند نمونه نگاه کنیم همیشه این خطر وجود دارد که یک روند جدید فناوری فقط می تواند یک مرحله گذر باشد ، هرگز در پتانسیل خود قرار نگیرد و در نهایت محو شود. مثال الگوریتم سئو گوگل همیشه در حال تغییر است.

 

آزمون و خطا در طراحی سایت

ورود به ناشناخته اگر شما اولین کسی هستید که یک فناوری جدید را اتخاذ کرده اید ، همیشه این خطر وجود دارد که ممکن است اتفاق غیرمنتظره رخ دهد. اگر به طور کامل مورد آزمایش قرار نگرفته است ، می توانید درگیر چالش های ناشناخته شوید یا در طراحی سایت اشتباه کنید. اینها می تواند به نوع بلایای روابط عمومی منجر شود که به راحتی فراموش نمی شوند. کارشناسان سئو باید مطمئن باشند که می توانند صفحات طراحی سایت خود را برای جستجو بهینه کنند.

بخوانید!  تاثیر صفحات وب بر سئو طراحی سایت

و در رأس آخرین تغییرات قرار گیرند این بدان معنی است که همیشه برای تغییر و انجام آموزش های مداوم در طراحی سایت باز است. مثال یک نمونه مناسب شامل یکی از زودگذر مایکروسافت در هوش مصنوعی عمومی است. در سال ، مایکروسافت چت بوت را با یادگیری ماشین معرفی کرد که از ورودی دریافت شده از مکالمات خود با کاربران طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن استفاده می کرد تا یاد بگیرد که چگونه با آنها ارتباط برقرار کنیم. این ایده ساده بود.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

استفاده از فناوری جدید در طراحی سایت

با این حال ، مایکروسافت مجبور شد تایل را پس از یک روز تعطیل کند زیرا کاربران طیب را با چنین زبان و محتوای نامناسبی سر و صدا کردند که تی خیلی سریع شروع به پاسخگویی فقط به زبان جنسی و گفتار نفرت کرد. اما ، وقتی از دست می دهید ، می تواند هزینه بیشتری در طراحی سایت داشته باشد. بنابراین ، هنگام استفاده از فناوری جدید برای بازاریابی ، باید خطرات خاصی در نظر گرفته شود. با این حال ، این به معنای اجتناب از کل نیست.

و این می تواند در دراز مدت بسیار بدتر شود آینده نگری همیشه یک ویژگی اساسی برای نشانگرها در طراحی سایت است. برای اینکه کاربران را در حین بهبود نرم افزار تشخیص صدا از طریق ورودی کاربر ، با یک چت بوت در طراحی سایت و سئو سایت صحبت کنند. تصاویر در طراحی سایت و فرصت های ماندن از منحنی با تسلط بر فناوری جدید قبل از هر کس دیگری بسیار زیاد است. تصور کنید پیاده سازی به روزرسانی های جدید سئو قبل از رقبای خود و افزایش رتبه است.

 

منظور از چت بوتس در طراحی سایت چیست؟

یک چت بوت نرم افزاری رایانه ای است که از طریق پیام رسانی مبتنی بر متن با مشتریان در طراحی سایت ها ، برنامه ها یا در شبکه های اجتماعی ارتباط برقرار می کند و به سوالات پاسخ داده و مکالمات را انجام می دهد. به نظر می رسد که بسیاری از درس ها از واقعه تی آموخته اند. از آن زمان به بعد ، چت بات ها محبوبیت زیادی پیدا کرده اند و بسیاری از افراد هم اکنون به طور مرتب با چت بات ها در تبلیغات اینترنتی طراحی سایت ها ، رسانه های اجتماعی است.

بخوانید!  ادمین اینستاگرام؛ یک شغل پردرآمد و آسان

برنامه های پیام رسانی فوری ارتباط برقرار می کنند. ظهور چت بات ها را می توان با محبوبیت برنامه های پیام رسانی فوری توضیح داد. گفته می شود تقریباً میلیارد کاربر فعال ماهانه فیس بوک و واتس اپ وجود دارند. صفحات خود تصور کنید قبل از رقابت خود ، سکوی بزرگ بعدی رسانه های اجتماعی را کشف کنید و مخاطبان جدیدی را از آن خود کنید ، حتی می داند که در طراحی سایت وجود دارد. و حالا تصور کنید که در کنار آن هستید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

مزایای بازاریابی در طراحی سایت

مزیت بازاریابی چت بوت چقدر شخصی است یک چت بوت می تواند بر اساس اطلاعاتی که شخص با میل خود به چت بوت داده است ، مستقیماً فرد را با یک پیام شخصی هدف در طراحی سایت در تهران قرار دهد. این نه تنها به معنای فرصتی برای پیام رسانی و محتوای منحصر به فرد و شخصی بلکه همچنین راهی آسان برای برقراری ارتباط با برند شما است. تصور کنید که شرکتی است که به اندازه کافی جسورانه نتوانسته است چیز جدیدی را امتحان کند و اکنون بازی می کند.

بیایید نمونه ای از یک روند جدید فناوری را که توسط نشانگرها و نحوه استفاده از آن استفاده می شود ، در طراحی سایت جستجو کنیم به جای ارسال خبرنامه های ماهانه از طریق ایمیل ، می توانید از مشتریان خود دعوت کنید تا مستقیماً براساس علایق خود وارد گفتگوی مداوم شوند. درباره محصول ما چه چیزی را دوست دارید یا دوست ندارید بیا بحث کنیم. نمونه بارز این کارزار تبلیغاتی برای فیلم زوتوپیا دیزنی است.

و در آنجا کاربران تو جوانب مثبت این می تواند گزینه مناسبی برای شرکت های جدید یا برندهایی باشد که می خواهند آگاهی از برند را در طراحی سایت افزایش دهند یا مشتری های جدیدی به دست آورند. منفی کانال های دیگر را در تبدیل چه مواردی را نادیده می گیرد.

بخوانید!  معرفی نرخ پرش در طراحی سایت

انستند.

 

انتساب بازاریابی در طراحی سایت

انتساب بازاریابی دیجیتال به شما کمک می کند ارزش هر یک از کانال های بازاریابی خود را ارزیابی کنید. با تجزیه و تحلیل مکانی که کلیکها و تبدیل های شما در آن ثبت شده است ، به شما اطلاع می دهیم که در چه مناطقی باید تمرکز کنید ، آیا این سئو ، پی پی سی است یا شاید طراحی مجدد طراحی سایت شما! انتساب بازاریابی به این معنی است که کدام کانال ها و منابع بیشترین اعتبار را کسب می کنند. یک مدل انتساب به هر نقطه لمسی که مشتری از طریق قیف فروش با شرکت شما می کند.

به طراحی سایت شما ارزش می دهد. تا اکران با یکی از شخصیت های فیلم چت کنند و برای باز کردن محتوای بی نظیر در چالش های تعاملی جهت طراحی سایت شرکت کنند. در اینجا می توانید نحوه شروع کار با ساختن ربات خود و موارد دیگر در مورد مزایای بازاریابی مبتنی بر چت بوت را در طراحی سایت بیمه مطالعه کنید. مدل انتساب در طراحی سایت اعتبار کلیک یا تبدیل به آخرین کانال لمسی تبدیل می شود. جوانب مثبت این پیش فرض فعلی برای مدیریت گوگل ادوردز است.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

نتیجه گیری

با بازاریابی نشانگرها گاهی اوقات می توانند احساس کمتری برای سنگسار کردن قایق و تلاش برای چیزهای جدید احساس کنند ، به خصوص در مقایسه با بازاریابی اما این یک فرصت اتلاف است. باز هم ، به چت روبات ها باز می گردیم. پیام رسانی فوری در حال تبدیل شدن به یک بخش اساسی از محل کار مدرن در طراحی سایت است. در اینجا فرصتی عمیق وجود دارد که نشانگرها بتوانند با چت بوتس با مشتریان بالقوه به مشتریان بالقوه دسترسی پیدا کنند.

و از این موضوع برای ارائه مطالب شخصی سازی شده مربوطه استفاده کنند که ارزش آنها را فراهم می کند ، در طراحی سایت تهران استفاده کنند. تنظیم و درک آن ساده است منفی کل سفر مشتری را به طور دقیق در طراحی سایت نشان نمی دهد. مشتری ممکن است کالای شما را از تبلیغات پرداختی با هر کلیک شما پیدا کند اما بعداً از طریق جستجوی ارگانیک برای خرید از آن در طراحی سایت بازدید کند مدل اتریبوشین بر خلاف انتساب کلیک آخر است اعتبار به اولین نقطه لمسی می رود.

نوشته بررسی نکات مهم در بازاریابی طراحی سایت اولین بار در پدیدار شد.