0

بزرگ ترین پروژه قرن در انتقال و افزایش کیفیت در میزبان فا

کمتر از یک ماه پیش در مجموعه میزبانی وب میزبان فا ایستاده بودیم و گزارش یک قطعی 6 ساعته در دیتاسنتر را داده بودیم که حدود 10000 وب سایت مشتریان میزبان فا به مشکل شبکه خورده و سایت های آنها از دسترس خارج شد. در آن برهه میزبان فا به مشتریان خود این وعده را داد که قبل از عید 1400 تمامی وب سایت های آنها را به بستر دیتاسنتر آسیاتک در برج میلاد انتقال دهد و خداروشکر که این عزم و اراده را داشتیم که 7 شبانه روز بیدار باشیم تا وب سایت های شما را به بهترین دیتاسنتر ایران منتقل کنیم پس می توان گفت بزرگ ترین پروژه قرن در انتقال و افزایش کیفیت در میزبان فا به ثمر نشست…

گزارش انتقال سرورهای میزبان فا

به صورت خلاصه و اجمالی 20 نفر در تهران شبانه مشغول به فعالیت شدند و 1 تن سرور را در کمتر از 1 ساعت به دیتاسنتر برج میلاد منتقل کردند. 1500 شاخه کابل نو در کمتر از 1 ساعت به سرورها متصل شدند. برای اینکه به شما قول داده بودیم و پایداری و سرعت وب سایت شما برای ما بسیار مهم بوده است. ما می توانستیم مثل خیلی از شرکت های دیگر از زیر بار مسئولیت شانه خالی کنیم و خودمان را در این دردسر بزرگ نیندازیم. آیا می دانید که این جا به جایی در اندازه 10000 وب سایت تا چه اندازه کار بزرگ و مهمی و تا چه اندازه دارای ریسک است؟

وقتی با دیتاسنتر قبلی تماس گرفتیم و از آنها خواستیم تا مشکلات شبکه خود را حل کنند، گفتند به مشتریان خود بگویید که ما که در سود شما شریک نیستیم در ضرر شما هم شریک نیستیم پس گفتیم نمی توانیم به این شکل کار کنیم و عملکرد ما وابسته به جلب رضایت مشتری است و به همین دلیل نیز تمام سرورهای خود را از این دیتاسنتر خارج می کنیم. بعد از آن نیز هزاران چالش پیش رو داشتیم… اما ما ایستادیم و برای شما جنگیدیم. چرا که سرعت و پایداری وب سایت شما برای ما مهم بود.

افزایش سرعت و پایداری هاست

این انتقال با تمام مشکلات و سختی هایی که داشت تمام شد و ده ها و صدها دایرکت دریافت کردیم مبنی بر اینکه کیفیت و سرعت وب سایت ها بهبود پیدا کرده است.

بخوانید!  آموزش بستن توابع خطرناک PHP در دایرکت ادمین

رضایت مشتری میزبان فا

در این انتقال و جا به جایی بیش از 10000 وب سایت جا به جا شدند در این میان موجی از حملات را داشتیم و در کنار آن نیز اغلب مشترکین از افزایش سرعت و پایداری اعلام خرسندی داشتند.

ما هم از شما هستیم و همانند شما کسب و کار خود را بر پایه وب سایت ها و کسب و کار شما بنا کرده ایم برای ما بسیار مهم است که شما مشکلی نداشته باشید. با تمامی مشکلات و سختی ها، این جا به جایی، قطعی ها و کندی ها تمام شد و تنها برخی مشکلات کوچک مثل ارتباط با API های خارجی ایمیل سرورها باقی مانده است که در مقابل 99 درصد از کارهای اصلی که باید انجام داده می شد، چالش بزرگ و حل نشدنی بشمار نمی رود.

تمامی اعضای میزبان فا در تلاش هستند تا تمامی مشکلات را به صورت کامل مرتفع کنند تا عالی ترین سرویس ها و خدمات را به شما ارائه دهند.

در نهایت برای دلجویی و دلگرمی شما مشتریان عزیز یک طرح تخفیف در تمدید برای تمامی سرویس های میزبان فا مهیا شده است و این امکان را برای شما فراهم می کند تا 70 درصد تخفیف در تمدید را تجربه کنید و بتوانید با پایین ترین هزینه سرویس های باکیفیتی که در اختیارتان قرار گرفته است را تمدید کنید.

خرید هاست با تخفیف

نوشته بزرگ ترین پروژه قرن در انتقال و افزایش کیفیت در میزبان فا اولین بار در پایگاه دانش میزبان‌فا پدیدار شد.