0

تفاوت هاست ابری با هاست معمولی چیست؟

همانطور که می دانید میزبان فا سرویس جدیدی به نام هاست ابری با آپتایم بالا ارائه کرده که از لحاظ پایداری و قدرت با کلیه سرویس هایی که تا این لحظه ارائه کرده کاملا متفاوت هست. یکی از سوالاتی که همواره توسط کاربران میزبان فا مطرح می شود این است که تفاوت هاست ابری میزبان فا با سایر هاست های شما چیست؟ در این ویدیو در کمتر از 3 دقیقه این تفاوت هاست ابری با هاست معمولی را برای شما توضیح خواهیم داد. 😍

اگر بخواهیم به شکلی ساده تفاوت هاست ابری و هاست معمولی را بیان کنیم باید بگوییم که اگر شما به سایت ما مراجعه کنید می بینید که شرکت میزبان فا هاست اشتراکی، هاست وردپرس، هاست ووکامرس و هاست دانلود دارد و در صفحه هر یک از آنها می توانید پلن های مربوط به آن را مشاهده کنید. در پایین پلن های هر یک از این سرویس ها بنری مشابه تصویر زیر را مشاهده می کنید.

خرید هاست ابری میزبان فا

روی بنر نوشته شده میزبان فا هاست ابری هر یک از این سرویس ها را نیز ارائه می دهد و در واقع از هر محصولی هاست ابری آن نیز موجود است. در واقع شما می توانید هاست اشتراکی ابری، هاست وردپرس ابری، هاست ووکامرس ابری را نیز تهیه نمایید.

تفاوت میان هاست های ابری با سایر هاست ها چیست؟

هاست های ابری برای آن دسته از مشتریانی طراحی شده است که حساس تر بوده و به هیچ عنوان نمی خواهند داون تایمی را تجربه کنند و یک قطعی کوچک نیز خسارت زیادی را برای آنها به همراه دارد. در هاست های ابری تمام سعی ما بر این بوده است تا زیرساخت و خدمات بسیار قوی تری را ارائه دهیم. در هاست های دیگر میزبان فا اطلاعات روی یک سرور نگهداری می شود که بسیار قوی بوده و از کیفیت بالایی نیز برخوردار است.

بخوانید!  بد و زشت ها در طراحی وب سایت ساختمانی

اما

  • در هاست ابری اطلاعات شما در چندین و چند سرور نگهداری می شود و از آنها لود می شود.
  • روترهای آنتی دیداس و آنتی اتک بسیار قوی در برابر آن قرار گرفته است.
  • بکاپ گیری های دقیق تر در بازه های زمانی کوتاه تری صورت می گیرد.
  • امنیت نگهداری از اطلاعات شما بسیار بیشتر است.

هاست ابری میزبان فا برای آن دسته از وب سایت هایی که می خواهند سطح بسیار بالایی از خدمات را تجربه کنند و روی هاست وب سایت خود و پایداری و شرایط آن حساس هستند، انتخاب بسیار هوشمندانه ای است. برای پاسخ به سوال تفاوت هاست ابری و هاست معمولی باید گفت که در  هاست ابری میزبان فا از نظر سرعت، نرم افزارها و به طور کلی جزئیات فنی تفاوت چندانی ندارد. بلکه زیرساخت بسیار قوی تری برای افزایش پایداری و همیشه در دسترس بودن داشته و در نهایت پشتیبانی بهتری نیز دارد. به این صورت که اگر مشکل یا قطعی رخ دهد، اولویت ما مشتریان هاست ابری هستند. چرا که آنها بیزینس های بزرگ تر و حساس تری هستند که پایداری 100% را انتخاب کرده اند.

پس اگر شما فرد حساسی هستید که اطلاعات وب سایتتان بسیار مهم است و می خواهید 100% پایدار باشید، با ما در سرویس های هاست ابری همراه باشید…

نوشته تفاوت هاست ابری با هاست معمولی چیست؟ اولین بار در پایگاه دانش میزبان‌فا پدیدار شد.