0

طراحی سایت تفریحی سرگرمی دالفک

طراحی سایت تفریحی سرگرمی دالفک ، یکی از طراحی سایت های مورد علاقه کاربران طراحی سایت های اشتراک گذاری ویدئو است که همواره بازدید کنندگان زیادی دارد. بنابراین با طراحی سایت اشتراک گذاری ویدئو می توان وب سایتی پر بازدید داشت البته رعایت سئو و بهینه سازی و ارائه ویئو های مورد پسند کاربران نیز از شرایط طراحی سایت اشتراک گذاری ویدئو به شمار می رود.

امروزه آموزش های مجازی و کلیپ های کاربردی و آموزشی نیز بسیار مورد توجه قرار گرفته که همین از دیگر دلایل جذب کاربران اینترنت به این گونه طراحی سایت های است. طراحی سایت دالفک از جمله طراحی سایت های اشتراک گذاری ویدئو است که مخاطبان زیادی را به سمت خود هدایت کرده است.

 

بررسی طراحی سایت اشتراک گذاری ویدئو دالفک

طراحی وب سایت دالفک به دلیل داشتن سرعت لود صفحات خیلی بالا و همچنین ارائه ویدئو های با کیفیت و مفید مورد توجه کاربران قرار گرفته است. در واقع یکی از نقاط قوت طراحی سایت دالفک سرعت بالای بارگذاری صفحات است که موجب بهبود رتبه الکسای وب سایت دالفک شده است. رتبه الکسای طراحی سایت دالفک در ایران ۲۲ و در جهان ۱۱۵۲ می باشد.

با این که عمده مخاطبان طراحی سایت دالفک از ایران می باشند و رقم حدود ۹۲ درصد را به خود اختصاص می دهد و سایر بازدید کنندگان از آلمان و آمریکا می باشند. متوسط زمان ماندگاری هر کاربر در طراحی سایت دالفک ۳٫۱ می باشد و از رقیبان اصلی طراحی سایت دالفک می توان به وب سایت های نماشا، تماشا، دیدستان اشاره کرد.

بخوانید!  منظور از نشان اعتبار در طراحی سایت

 

طراحی سایت

طراحی سایت

درباره طراحی سایت اشتراک گذاری ویدئو دالفک

طراحی سایت دالفک که مطابق با قوانین و مقررات در حال فعالیت است از انتشار کلیپ های با محتوای زننده، دلخراش، خلاف قوانین و مبتذل، مغایر با مسائل شرعی و دین و توهین به ادیان و اشخاص و اقلیت ها خودداری کرده و در صورت مشاهده به حذف یا ویرایش آن می پردازد. سرویس اشتراک گذاری ویدئو دالفک تمامی ویدئو ها را دسته بندی کرده تا کاربران به راحتی به محتوای مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند.

به این ترتیب ۱۸ دسته بندی متفاوت را شامل می شود که عبارتند از طبیعت، ورزشی، کارتون، فیلم، موسیقی، تفریحی، آموزشی، طنز، حوادث، سلامت، سیاسی، خبری، هنری، شخصی، تکنولوژی، مذهبی و متفرقه می باشند. علاوه بر این صفحه اصلی طراحی سایت در تهران دالفک خالی از تبلیغات است و در عوض بخش جداگانه ای برای تبلیغات در نظر گرفته شده که کلیپ های تبلیغاتی در این بخش قرار می گیرد.

نوشته طراحی سایت تفریحی سرگرمی دالفک اولین بار در پدیدار شد.