0

طراحی سایت دیوار

طراحی سایت دیوار ، تا به حال برایتان پیش آمده که به دنبال کالایی باشید اما زمان کافی برای گشت و گذار در بازار ها را نداشته باشید؟ تا به حال در نظر داشته اید که مستقل شوید و شغل و پیشه ای برای خود پیدا کنید اما صبح زود به دکه ها رفتن و خرید روزنامه برایتان دشوار باشد؟ آیا کالایی داشته اید که بخواهید بدون واسطه آن را برای فروش بگذارید و به دنبال فضایی باشید که این امکان را برایتان فراهم کند؟

خب امروز گسترش تکنولوژی شاید اثرات منفی در جوامع داشته باشد اما نباید از خدمات و امکانات مثبت آن ها غافل شد. خوشبختانه راه اندازی و استفاده از طراحی سایت بستر مناسبی را برای صاحبان مشاغل و همچنین مراجعه کنندگان آن ها و مخاطبانشان فراهم کرده است یکی از این سایت های مفید طراحی سایت دیوار می باشد که نه تنها ساخت سایت بلکه طراحی اپلیکیشن نیز انجام داده و به این ترتیب مخاطبان بسیاری کسب کرده است.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

درباره طراحی سایت دیوار

در طراحی سایت دیوار میان فروشنده و خریدار واسطه ای وجود ندارد و این تا حدی جنبه ی مثبت دارد چرا که دست دلالان کوتاه می شود و قیمت ها واقعی تر می شوند اما خب از نظر امنیتی ضعیف است و دو طرف معامله می بایست دقیق تر عمل کنند چرا که همیشه در این شرایط سر و کله ی افراد کلاه بردار و سودجو پیدا می شود و در توضیحات تمام آگهی های طراحی وب سایت دیوار درج شده که هیچ گونه مسئولیتی در قبال خرید و فروش ها ندارد. هر کاربر پس از ثبت آگهی می تواند تصاویری برای آگهی ها درج کند تا خریداران ارتباط بهتری برقرار کنند.

بخوانید!  هوای مشتری قدیم را با ۷۰% تخفیف مگبار داریم

 

بررسی بخش های طراحی سایت دیوار

در طراحی سایت تهران دیوار می توانید به راحتی آگهی های مورد نظرتان را دسته بندی کنید. در قسمت فیلتر ها می توانید تمامی فیلتر های مورد نظرتان اعم از محدوده قیمت، نوع آگهی، برند، محله، مدل و… را تعیین کنید تا نمایش آگهی ها را محدود تر کنید و سریع تر به کالا و خدمات مورد نظر دست یابید.

اما به طور کلی طراحی سایت دیوار آگهی ها را به دسته های املاک، وسایل نقلیه، وسایل شخصی، استخدام و کاریابی، لوازم الکترونیک، لوازم خانه، سرگرمی، خدمات دسته بندی کرده است و در هر بخش کاربر می تواند به انتخاب خود فیلتر های بیشتری اعمال کند. در بخش ثبت آگهی رایگان میتوانید به طور رایگان آگهی خود را منتشر کنید اما برای استفاده از ویژگی های خاص تر و نمایش ویژه آگهی می بایست هزینه ای را پرداخت کنید.

نوشته طراحی سایت دیوار اولین بار در پدیدار شد.