0

قرارداد همواره آخرین تکنولوژی سرور مجازی ایران میزبان فا

میزبان فا با توجه به نیاز بازار و وبسایت های مهم و جدی از ابتدای سال 2022 با شعار نهایت سرعت و کارایی ارائه سرویس سرور مجازی ابری خود را آغاز نمود. انتخاب یک زیرساخت مهم و پرقدرت برای راه اندازی یا ارتقاء کسب و کار آنلاین بسیار مهم است چرا که استفاده از زیرساخت غلط می تواند کل کسب و کار و بیزینس آنلاین شما را به خطر بیندازد. نبود تجهیزات قدرتمند و زیرساخت های مناسب منجر شده که برخی بیزینس ها با کندی و اختلال مواجه شده و کاربران خود را به مرور از دست بدهند. بر همین اساس میزبان فا با شعار high performance technology سرور مجازی ابری خود را ارائه نمود تا پاسخگوی نیاز سایت های بسیار مهم و پربازدید کشور باشد. نکته جالبی که این سرویس را از انواع سرور مجازی ایرانی متمایز می کند این است که کاربر حین خرید سرور ابری میزبان فا به صورت آنلاین قرارداد همواره آخرین تکنولوژی سرور ابری میزبان فا را مطالعه و و به امضا خواهد رساند به این صورت میزبان فا به کاربر سرور مجازی خود اطمینان می دهد که همواره از آخرین تکنولوژی و سخت افزارهای ممکن روز دنیا جهت ارائه این سرویس بهره گیرد.

همواره بروز بودن سرورهای مجازی ابری میزبان فا مزیت رقابتی بسیار جالبی است که البته این تنها یکی از ده ها ویژگی جذاب و شگفت انگیز سرور ابری میزبان فا محسوب می شود. برای آشنایی بیشتر با این سرویس شگفت انگیز و اطلاع از تمامی ویژگی ها پیشنهاد می کنیم ویدیو 14 ویژگی سرور ابری را مشاهده کنید.

بخوانید!  دامنه یا دامین (Domain) چیست؟

14 ویژگی سرور مجازی ابری میزبان فا

تکنولوژی بروز سرور مجازی ایران میزبان فا

قرارداد همواره آخرین تکنولوژی میزبان فا این امکان را فراهم می کند که کاربران با خرید سرور ابری مجازی میزبان فا برای همیشه اطمینان خاطر داشته باشند که سایت هایشان بر روی تجهیزات و سخت افزارهای روز دنیا میزبانی می شود و داون شدن یا کندی سایت ناشی از بهره گیری از تجهیزات استوک و دست دوم وبسایت یا بیزینس آنلایشان را تهدید نمی کند. از طرفی استفاده از تکنولوژی های روز دنیا را با خرید یک سرور مجازی تجربه خواهند کرد.

تجهیزات میزبان فا

در حقیقت در حال حاضر از سرورهای نسل 10 اچ پی برای ارائه سرور مجازی ابرای میزبان فا استفاده می شود اما چنانچه در آینده سرورهای پرسرعت تر از نسل 10 ارائه گردد میزبان فا متعهد می شود که این سخت افزارها را تهیه و سرویس مشتریان خود را به تجهیزات جدیدتر منتقل نماید.

سرور نسل 10 اچ پی

در حقیقت قرارداد همواره آخرین تکنولوژی برای کاربران این سرویس مزیت های زیر را به ارمغان خواهد آورد:

  • استفاده از تجهیزات نو و آکبند و سخت افزارهای روز دنیا
  • استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا
  • بروز بودن زیرساخت های مورد استفاده
  • بهره گیری از نهایت سرعت، عملکرد و کارایی
  • تجربه همگام بودن با سخت افزارهای روز دنیا
  • اطمینان از کمترین خرابی و قطعی به دلیل نو و بروز بودن سخت افزارها
  • به حداقل رسیدن احتمال بروز اختلالات ناشی از سخت افزارهای استوک
زیرساخت های مورد استفاده در سرویس سرور ابری میزبان فا همواره آخرین تکنولوژی ممکن روز دنیا است.

سرور مجازی ایران میزبان فا

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته قرارداد همواره آخرین تکنولوژی سرور مجازی ایران میزبان فا اولین بار در پایگاه دانش میزبان‌فا پدیدار شد.

بخوانید!  عملکرد جدید سافاری در طراحی سایت