0

معرفی ابزارهای آنالیز طراحی سایت

معرفی ابزارهای آنالیز طراحی سایت آشنایی با نحوه چیدمان اجزاء در طراحی سایت ساس به معنای چیدمان های متنوع بسیار متنوع است ساس و اساسا فقط یک افزونه برای سی اس اس در طراحی سایت است که به ما کمک می کند سبک های انعطاف پذیر بیشتری را بنویسیم. این به ما کمک می کند تا شیوه های بزرگ و پیچیده ای را که برای درک و راحت تر نگه داشتن آنها روشن است، در طراحی سایت ایجاد کنیم. با تشکر از ویژگی های مانند متغیرها، مخلوط ها، لایه بندی، ارث، کد بیشتر سازماندهی شده است، و به ما اجازه می دهد سریعتر کار کنیم.

توجه داشته باشید زمانی که ما در ساس بنویسیم، مرورگرها نمی خواهند کد ما را درک کنند، زیرا این سی اس اس نیست که ما در حال نوشتن در طراحی سایت هستیم، بنابراین ما باید از یک کامپایلر برای کامپایل کردن کد ساس به سی اس اس در طراحی سایت استفاده کنیم. چند برنامه وجود دارد که به شما در دستیابی به این هدف کمک می کند: چکش کیت کد قطب نما کوالا ما نمی خواهیم تمام مراحل نصب و کامپایل کردن ساس را در این قسمت در طراحی سایت پوشش دهیم.

 

طراحی سایت

نصب برنامه ها در طراحی سایت

اگر میخواهید از طریق این آموزش آزمایش کنید و از من پیروی کنید، پیشنهاد می کنم با استفاده از یک ویرایشگر آنلاین مانند کدپن یا هرچه که ترجیح می دهید، بدون نصب آن بر روی دستگاه خود، در طراحی سایت استفاده کنید. قبل از رفتن به جلو، من می خواهم اطمینان حاصل کنم که شما با دو اصطلاح ساس در طراحی سایت اشتباه نگیرید. این به سادگی دو روش مختلف برای نوشتن کد است. هر دو خروجی مشابه تولید می کنند. دسته بندی متا تگ ها در طراحی سایت از جمله مقالات وب سایت لیموترش می باشد که مطالعه آن را به کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم.

من شخصا دوست دارم و استفاده از اس سی اس اس، و من استفاده از نحو در طراحی سایت در این مقالهمتغیرها قدرتمند هستند زیرا به شما اجازه می دهند که کد را سریعا تغییر دهید. هنگام تعریف متغیری که در داخل آن مقدار خاصی را در طراحی سایت ذخیره می کنیم، مقادیر قابل قبولی برای متغیرها شامل اعداد، رشته ها، رنگ ها، صفر، لیست ها و نقشه ها می باشند. با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی وب سایت ایجاد و ویرایش کنید

بخوانید!  آموزش تغییر آدرس url های سایت وردپرسی پس از تغییر آدرس دامنه سایت

 

بررسی متغیرها در طراحی سایت

شامل بیش از جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از. اکنون سعی کنید به صورت رایگان! برای اعلام یک متغیر در ساس شما را به دنبال نام متغیر، در این مورد آبی، کولون و سپس مقدار آن متغیر در طراحی سایت می باشد این فقط یک روش اساسی برای استفاده از متغیرها است. شما می توانید چیزهای پیشرفته تر با متغیرها را انجام دهید، اما نمی خواهید در این آموزش پوشش دهید.

عملکرد ساس در طراحی سایت ساس اجازه می دهد تا ما از قوانین سی اس اس در طراحی سایت استفاده کنیم که در یکدیگر قرار دارند. نستیدن یک راه بسیار جذاب برای سازماندهی و ساخت سی اس اس خود است و از شما غیر ضروری در طراحی سایت تکرار می کند. بنابراین بیایید نمونه ای از این ویژگی را به نحوی قدرتمند ببینیم توصیه من این است که نه بیش از چهار سطح را بپوشانید، کد می تواند کثیف و مشکلی ایجاد کند، بنابراین آن را ساده و پاکیزه در طراحی سایت تهران نگه دارید.

 

طراحی نرم افزار

طراحی سایت

گسترش در طراحی سایت

توارث یکی از ویژگی های مفید در ساس است و با استفاده از گسترش ما اجازه می دهیم مجموعه ای از ویژگی های سی اس اس را از یک به یک دیگر در طراحی سایت به اشتراک بگذاریم. این به ما کمک می کند تا سس ما را بسیار خشک نگه دارد. اکستینیشن باید زمانی استفاده شود که ما نیاز به عناصر مشابه مدل سازی داشته باشیم، که هنوز در برخی جزئیات در طراحی سایت متفاوت است. به عنوان مثال، اجازه دهید دو دکمه را ایجاد کنیم و یکی اصلی و دیگری یک ثانویه در طراحی سایت است.

در طراحی سایت اساسا، اجازه می دهد تا ما را به گروه های از اعلامیه سی اس اس که ما می خواهیم برای استفاده مجدد از طراحی سایت ما می توانیم مقادیر را به عنوان استدلال منتقل کنیم، این اجازه می دهد که مخلوط ما بیشتر انعطاف پذیر باشد. ساس از دستورالعمل میکسین برای تعریف مخازن و دستور اینکد در طراحی سایت استفاده می کند. بیایید یک مرز شعاع ساده مخلوط ساده ایجاد کنیم که می توانیم برای دکمه ها استفاده کنیم. عمیق تر در طراحی سایت است اگر سوالی در رابطه با این آموزش دارید

 

شبکه CSS در طراحی سایت

سی اس اس گرید قدرتمندترین سیستم طرح بندی موجود در سی اس اس در طراحی سایت است. این ابزار طرح دو بعدی را به وب می دهد، با توانایی قرار دادن آیتم ها در ردیف ها و ستون ها اهمیت شبکه در طراحی سایت مدرن بالا است، بنابراین این تنظیمات جدید حل بسیاری از مشکلات قدیمی با قرار دادن عناصر در مرورگر. قبل از اینکه شروع کنیم، آگاه باشید که این آموزش بسیار جامع نیست. ما قصد داریم مبانی را پوشش دهیم. اگر میخواهید بیشتر بدانید و با سی اس اس های بیشتری بروید.

بخوانید!  استفاده از طراحی سایت ارزان چه مزایا و معایبی دارد؟

مطمئن شوید که این طراحی سایت بسیار جذاب توسط راشل اندرو یا داکس موزیلا را بررسی کنید. اگر میخواهید از طریق این آموزش آزمایش کنید و از من پیروی کنید، پیشنهاد میکنم از یک ویرایشگر آنلاین در طراحی سایت یا آنچه که ترجیح میدهید استفاده کنید. این یک روش کارآمد برای استفاده از آن است، اگر ملک نیاز به پیشوند برای کار در همه مرورگرها در طراحی سایت باشد. این، یک مقدمه اساسی برای ساس است ساس یک ابزار بسیار قدرتمند است که به ما کمک می کند.ما در آموزش بعدی بیشتر را پوشش خواهیم داد که در آن می توانیم به آنچه شبکه های سی اس اس می توانیم انجام دهیم

 

طراحی سایت

طراحی سایت

شبکه عمومی در طراحی سایت

اولا ما باید مطمئن شویم که یک کانتینر شبکه و در داخل این کانتینر شبکه همه عناصر کودک داشته باشیم، بنابراین تمام این جعبه ها که فرزندان مستقیم این شبکه در طراحی سایت هستند، بر اساس شبکه تنظیم می شوند. بنابراین اجازه دهید نشانه شبکه را در طراحی سایت تنظیم کنیم. خوب، حالا اجازه دهید کانتینری را که می خواهیم به یک شبکه تبدیل کنیم، هدایت می کنیم. ما تمام خواص مورد نیاز را اضافه خواهیم کرد و سپس من توضیح خواهم داد که کدام ملک چه کاری در طراحی سایت انجام می دهد.

برای درک بهتر، من همه چیز را با تصاویر نشان می دهم که هر خط کد را در طراحی سایت نشان می دهد. پشتیبانی مرورگر در طراحی سایت سی اس اس گرید فقط در آخرین نسخه فایرفاکس و آخرین نسخه کروم در طراحی سایت منتشر شد. اینترنت اکسپلورر و هم از آن حمایت می کنند، اما این یک پیاده سازی قدیمی با نحو منسوخ در طراحی سایت است. که چیزهای واقعا باور نکردنی در طراحی سایت انجام دهیم. ما چیزهای خنک تر و پیشرفته در آموزش بعدی را پوشش خواهیم داد.

بخوانید!  مدیریت صفحات canonical وب سایت

 

 

تنظیم گرید در طراحی سایت

و برای شکاف بین آنها ما از آنچه نامیده می شود، فاصله استفاده می شود، این نسخه کوتاه در طراحی سایت است که ایجاد شکاف بین ستون ها و ردیف ها و آنها را یکنواخت، اما اگر شما می خواهید از آنها به طور جداگانه استفاده کنید، می توانید از ستون گپ استفاده کنید و شبکه ردیف به این ترتیب ما یک ساختار خوب در طراحی سایت ایجاد کردیم. توجه داشته باشید که فاصله در داخل ستون است؛ این حاشیه را در خارج از شبکه در طراحی سایت ایجاد نمی کند.

شما می توانید هر فضای مورد نیاز خارج از این ظرف شبکه در طراحی سایت داشته باشید تی او سی در طراحی سایت این بدان معناست که شما می توانید تمام این موارد را انجام دهید و هنوز برای برخی از مقالات پیوند پرش را در طراحی سایت دریافت نکنید و برعکس، برخی از طراحی سایت های معتبر می توانند بدون این تی او سی مانند این پرس و جو دریافت کنند همچنین توجه داشته باشید که لینک های پرش به شکل های مختلفی می آیند و به نظر می رسد.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

صفحه پیوند در طراحی سایت

این لینک های پرش می توانند سی تی آر را افزایش دهند، به طوری که اگر زمان داشته باشند، ارزش تلاش در طراحی سایت دارند. اما همه صفحات به یک جدول محتوی نیاز ندارند، و همه آنها برای یک بسته به محتوای مناسب نیستند. در طراحی سایت صفحات خود این را در ذهن داشته باشید و آنها را بر اساس یک مورد مورد بررسی قرار دهید. گوگل دائما در حال تست سبک های جدید در طراحی سایت است مثال فوق از لینک های پایین تر پایین استفاده می کند.

اما شما همچنین می توانید پیوندهای پرش به داشته باشید که منجر به سرصفحه های مرتبط مرتبط در صفحه طراحی سایت می شود. نتیجه گیری مشخصات گرید سی اس اس ما اجازه می دهد تا ما را به راحتی ایجاد طرح های طراحی سایت پیچیده، در حالی که نوشتن ساده تر و قابل نگهداری بیشتر سی اس اس کد. هنگام ساخت پوسته های پیچیده، دیگر نیازی به استفاده از شناور یا سایر ویژگی های دیگر در طراحی سایت نداریم امکانات بی پایان هستند.بگذارید در نظرات نظر بدهم و فراموش نکنید که نسخه زنده را در کدپن در طراحی سایت بررسی کنید.

 

نوشته معرفی ابزارهای آنالیز طراحی سایت اولین بار در پدیدار شد.