0

کدام هاست برای سئو بهتر است؟ هاست ایران یا هاست خارج؟

کاربران زیادی سوال می پرسند کدام هاست برای سئو بهتر است؟ هاست ایرران یا هاست خارج؟ همان طور که قبلا در مقاله آموزشی راز هاست ایران اشاره کردیم کاربران زمان انتخاب هاست با کیفیت ایرانی و هاست خارجی دچار سردرگمی می شوند چرا که برخی می گویند هاست خارج برای سئو بهتر است و برخی اعلام می کنند می بایست مطابق الگوریتم سئو کبوتر گوگل عمل کرد… در این ویدیو تصمیم داریم یکبار برای همیشه به این سوال پاسخ دهیم. پس با ما همراه باشید.

هاست ایران بهتر است یا خارج؟

  • -چقدر مقاله های ضد و نقیض داخل اینترنت هست. یکی میگه هاست ایران بهتره یکی میگه هاست خارج برای سئو بهتره… آقای یزدانپرست؟
  • بله
  • -آخرش هاست ایران برای سئو بهتره یا هاست خارج؟
  • شما با چه هدفی سایتتان را بهینه سازی و سئو می کنید؟
  • -برای قرار گرفتن در ردیف اول گوگل، برای فروش محصولات

1- اختلال درگاه های بانکی

تصور کنید سایت شما روی هاست های خارج از ایران میزبانی شود و روزانه حدود یک ساعت درگاه های بانکی با اختلال مواجه باشند. در چنین شرایطی فروش محصولات با مشکل مواجه می شود.

2- خطر تحریم دیتاسنتر

تاکنون بارها رخ داده که بر اثر تحریم کل اطلاعات و هاردها مصادره می شوند که در نهایت به نابودی وبسایت و کسب و کار منجر می گردد. در چنین شرایطی تکلیف کسب و کار شما چیست؟

خطر تحریم دیتاسنتر

2- میزبانی 200 سایت اول ایران روی هاست داخلی

سوال مهم تر اینکه اگر هاست های خارج از لحاظ سئو و میزان فروش و… خوب بود چرا 200 وبسایت اول ایرانی از نظر آما بازدید، از نظر میزان شهرت و از نظر رتبه الکسا روی هاست ایران و بر بستر ملی اطلاعات میزبانی می شوند…

بخوانید!  پیوند ناگسستنی محتوا و افزایش رتبه در طراحی سایت

کدام هاست برای سئو بهتر است؟ هاست ایران یا هاست خارج؟

برخی شرکت های هاستینگ مجبور می شوند برای پاسخ دادن به نیاز شما هاست های خارجی با سخت افزار اجاره ای در اختیارتان قرار دهند سرورها و هاست هایی که هیچ وقت سخت افزارشان از نزدیک دیده نشده و در کنترل و مدیریت نیستند.

در صورتی که در فروش و برندینگ و بسیاری مسائل مهم دیگر از رقبای اصلیتون که همون 200 سایت اول کشور هستند، عقب هستید. این موضوع یعنی هاست کدام هاست برای سئو بهتر است؟ هاست ایران بهتر است یا خارج؟ مدتهاست که در دنیا منسوخ شده.

هاست ایران یا هاست خارج؟

3- الگوریتم سئو کبوتر

با الگوریتم سئو کبوتر به وبسایت های اینترنتی و وبسمتر توضیح داده شد که نتایج کاربری برای موتورهای جستجو از جمله گوگل بسیار حائز اهمیت است. بر همین اساس طبق الگوریتم سئو کبوتر یا سئو لوکال می بایست وبسایت خود را ری هاست یا سرروی نگهداری کنید که کمترین فاصله را با موقعیت بازدیدکننده از سایت شما داشته باشه به عنوان مثال اگر سایت شما ایرانی هست و محصولات شما برای ایران ارائه می شود بهتر است سایت شما در ایران و نزدیک ترین موقعیت به مخاطب و بازدیدکننده قرار داشته باشد. این یعنی میزبانی ملی اطلاعات

گوگل به واسطه الگوریتم ها و از طریق تحلیل نتایج کاربری متوجه می شود که سرعت سایت شما برای کاربر هدف بالا هست یا خیر؟ به همین ترتیب رتبه سایت شما در نتایج جستجوی گوگل نیز تغییر خواهد کرد.  قرار دادن اطلاعات روی هاست های خارج با فاصله جغرافیایی بسیار زیاد نسبت به مخاطب ریسک بسیار بزرگی است.

هاست ایرانی با کیفیت و پر سرعت مثل هاست های میزبان فا علاوه بر کاهش ریسک های همچون ریسک تحریم و خطر مصادره رک با نوسانات ارزی و افزایش قیمت های شدید و خطر از دست رفتن اطلاعات مواجه نیست.

بخوانید!  با انواع سیستم مدیریت محتوا آشنا شوید
  • کاهش ریسک از دست رفتن اطلاعات
  • کاهش خطر تحریم
  • دوری از افزایش قیمت شدید

هاست ایران یا هاست خارج؟

بسیار مهم است که وبسایت شما در شبکه ملی اطلاعات همواره در دسترس قرار داشته باشد و در فروش و سئو و برندینگ موفق عمل کنید. نتیجه تمامی این فاکتورها موفقیت وبسایت شما در میان رقبا خواهد بود. از هم اکنون تا 25 فروردین ماه 1400 می توانید از تخفیف های شگفت انگیز بهاره مزبان فا برای پیش خرید هاست و تمدید سرویس بهره مند شوید. برای این منظور پلن های میزبان فا را مشاهده کنید.

امکان پیش خرید هاست

نوشته کدام هاست برای سئو بهتر است؟ هاست ایران یا هاست خارج؟ اولین بار در پایگاه دانش میزبان‌فا پدیدار شد.