0

درباره ما

گروه وب باران

یکی از شرکت های فعال در زمینه تولید و توسعه نرم افزار، تولید اپلیکیشن های سازمانی ERP، تولید سیستم های مدیریت محتوا CMS، تولید اپلیکیشن موبایل در نسخه های iOS و Android ، طراحی سایت اختصاصی و طراحی سایت فروشگاهی می باشد.
این شرکت با سابقه ۱۲ ساله با بیش از ۱۶۰ پروژه موفق دولتی و غیر دولتی، داخلی و خارجی توانسته یکی از شرکت های صاحب سبک در زمینه طراحی سایت باشد که در سال ۹۷ با کسب رضایت بیش از ۹۳ درصد از کل پروژه ها از نگاه مشتریان توانست جایگاه ویژه ای را بسازد.
از سال ۱۳۹۴ این شرکت در زمینه سئو و بهینه سازی شروع به فعالیت کرد و پس از گذشت ۳ سال توانست در زمینه های مختلف دیجیتال مارکتینگ به صورت مجموعه ای و پکیجی خدماتی به مشتریان عرضه کند که از بزرگترین دغدغه های آنان یعنی جذب بازار هدف و مشتریان بالقوه به صورت خیلی جدی کم کرد. این نوع خدمات ما در قالب یک پکیج کامل از Bussiness Plan و Marketing Plan تلفیق با Digital Marketing از جمله SEO می باشد که شما را با کمترین هزینه وارد بازار رقابت کرده و برای شما به جذب مشتری در دنیای بزرگ و نامحدود اینترنت میپردازیم که با توجه به این برنامه ریزی دقیق با ضریب بسیار بالایی شما را به رشد و درآمد میرسانیم.
امید است با توکل بخداوند عزیز و به پاس اعتماد شما مشتریان گرامی طرح و کار شما را با ایده هایی نو از جانب خود مجموعه سئوراز به نحو احسن به رشد و موفقیت برسانیم و در آخر بتوانیم خدمتی به این آب و خاک، کشور عزیزمان ایران کرده باشیم.

وب باران