0

قیمت طراحی سایت

قیمت طراحی سایت
تعرفه طراحی سایت انواع مختلفی دارد و این امر بستگی به نوع طراحی سایت شما دارد قیمت طراحی سایت ها و تولید سایت و بستگی به نیاز و سلیقه کارفرما و همچنین تحویل سورس کامل است که حکمأ در صورت استفاده از طراحی سایت ارزان ، برآوردهای هزینه ای و زمانی تنزل خواهد یافت ! وب باران هم اکنون موارد زیر را در تمامی وب سایت ها انجام می دهد.

تمامی استانداردھای گوگل و قوانین SEO رعایت خواھد شد .
سورس کامل پروژه همزمان با تسویه حساب به خریدار تحویل خواهد شد .
تمدید کلیه خدمات قرارداد در سالهای آتی ۲۰% رقم قرارداد خواهد بود .
مشاوره فنی و اجرائی با مدیر پروژه در هر مرحله میسر است .
پس از شروع پروژه گرافیست، برنامه نویس و اپراتور بطور مجزا معرفی خواهند شد .
محدودیتی در طراح گرافیکی Home Page و یا زمان کلاس آموزش کاربری سایت وجود ندارد .
جابجائی سایت بر روی سرورهای وب باران (در کشورهای مختلف) هزینه ای ندارد .
منبع محاسبات اجرای پروژه ها هر روز هفته بغیر از پنج شنبه ها و جمعه ها و روزهای تعطیل رسمی خواهد بود .
تضمین عملکرد صحیح کلیه امکانات و سایت تحویلی روی سرورهای وب باران تا یکسال از تارخ عقد توافقنامه از تعهدات وب باران خواهد بود.

بغیر از تعرفه طراحی سایت اعلامی هر گروه، سایت شما برای راه اندازی کامل هیچ مخارج جانبی دیگری نخواهد داشت.

انواع قیمت و تعرفه طراحی وب سایت در تهران در این صفحه به شما معرفی می شود. هزینه طراحی سایت در شرکت های مختلف متفاوت است. هر شرکت براساس عوامل مختلفی هزینه و قیمت طراحی وب سایت های خود را اعلام می کند. هرچند دریافت مبالغ بالا لزوما به معنی حرفه ای بودن و کیفیت بالا نیست، اما باید توجه داشته باشید که قطعا یک سایت حرفه ای ، ارزان نخواهد بود. چراکه استفاده از دانش و تجربه برنامه نویسان و طراحان حرفه ای و همچنین بکارگیری آخرین تکنولوژی های دنیا هزینه زیادی دارد.
قیمت طراحی سایت اختصاصی در شرکت وب باران را می توان در یک بازه معقول و متوسط در نظر گرفت.در تعرفه های ما از قیمت های سرسام آوری که توسط برخی شرکت ها اعلام میگردد خبری نیست.
میانگین قیمت طراحی سایت در تهران که توسط شرکت های مختلف اعلام می شود از ۵۰۰ هزار تومان به بالا تا چند صد میلیون تومان است.
اما پیش از پرداختن به جزییاتِ هزینه ها ، لازم است نکات مهمی را جهت افزایش اطلاعات شما ذکر کنیم ک وبسایت اینکه با سیستم مدیریت محتوا انجام شده است یا خیر و اینکه اختصاصی به چه زبانی نوشته شده است و اینکه معماری مونولوتیک دارد یا معماری میکروسرویس و خیلی موارد دیگر در قیمت سایت تاثیر میگذارد.

برای اطلاع از تخفیف ها و دقیق و تعرفه دقیق حتما با ما تماس بگیرید.

وب باران