0

طراحی سایت وردپرس

طراحی سایت وردپرس
از ابتدا وردپرس برای هدف ایجاد یک سیستم وبلاگ، طراحی و توسعه ساخته شد. با این حال در گذشت زمان امکانات بسیاری به آن افزوده شد که استفاده از آن را در کاربردهای دیگر نیز امکان پذیر کرد.
طراحی سایت بوسیله وردپرس یکی از بهترین روش‌ها برای طراحی و برنامه نویسی سایت‌های مختلف با دامنه‌ی وسیعی از کاربردها می باشد.

امکانات بسیاری در وردپرس در کنار وجود هزاران افزونه با قابلیت‌های متنوع وجود دارد که باعث می شود وردپرس به عنوان ابزاری مناسب برای طراحی سایت‌های شخصی، سایت‌های شرکتی، سایت‌های سازمانی و حتی طراحی فروشگاه اینترنتی به حساب بی آید.
وردپرس از محیط مدیریت پیشرفته با امکانات بسیاری برخوردار است. علاوه بر آن پشتیبانی بسیار خوبی از زبان فارسی در وردپرس می شود و آن را برای افرادی که حتی آشنایی کمی با اینترنت و کامپیوتر دارند به کاری آسان تبدیل خواهد کرد.

اهمیت طراحی سایت وردپرس
واژه CMS مخفف content management system همان سیتم مدیریت محتوا می باشد. در بین تمام CMS ها تمام اطلاعات از یک بانک اطلاعاتی خوانده می شود که در طراحی سایت وردپرس این اطلاعات ازMySQL خوانده می شود.

با طراحی سایت وردپرس می توانید طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت خبری و…. را انجام بدهید.

ساخت سایت از طریق طراحی سایت وردپرس کار بسیار آسانی ممکن است به نظر برسد اما تا زمانیکه از قالب های آماده استفاده می شود ولی هنگامی که می توان شما را طراح سایت دانست که بتوانید یک قالب را خودتان طراحی کرده باشید.علت اهمیت این موضوع ای ن نیست که طراحی سایت با قالب آماده خوب نیست هم می تواند به بخش سئو و بهینه سازی سایت برگردد و هم اینکه باید قالب سایت با اصول اولیه سئو طراحی شود تا با کلمات کلیدی مورد نظر به راحتی سایت بالا آمده و ماندگار باشد.

اکثر سایت هایی که با وردپرس طراحی شده اند را بررسی نماییم طبق آمار جهانی بیش از ۲۱ درصد سایت ها با وردپرس طراحی شده اند. حتی سایت Alexa هم با وردپرس ساخته شده است.

چنانچه به دنبال طراحی سایت وردپرس هستید ، هم اکنون مشاوره تخصصی تیم طراحی سایت وب باران را دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *