0

سوالات پرتکرار

بله در هر زمان می توان ماژول ها و خدمات را با همان هزینه اضافه کرد

بله، می توانید با پرداخت هزینه ماژول مورد نظر آن را به قالب اضافه کرد

بله در هر زمان میتوانید قالب اختصاصی سفارش دهید و فقط هزینه قالب را خواهید پرداخت

در طراحی سایت بدلیل نرم افزار بودن زیر ساخت میتوان قیمت وب سایت را بسته به نوع سیاست های تجاری یک شرکت به صورت مختلفی عرضه کرد. سیاست ما در وب باران این است که با ارائه قیمت مناسب و سایت حرفه ای مشتری بیشتری جذب کنیم و به اصطلاح با سود کم و فروش زیاد به کسب درآمد بپردازیم از این رو شاید برایتان قیمتی که عرضه میشود از نظر ارزانی خیلی عجیب بنظر برسد و این برداشت را کنید که این سایت بدرد نمیخورد و یا همکاران اینطور بیان کنن که این سایت ها از نظر فنی و کدنویسی کیفیت ندارد اما حقیقت این هست نتنها این وب سایت های ما از نظر کدنویسی حرفه ای هستند بلکه قابلیت توسعه در آنها وجود دارد و شما میتوانید وب سایت خود را بعد ها توسعه دهید و دارای گارانتی و پشتیبانی هستند.
طراحی سایت در وب باران که زیر مجموعه شرکت سئوراز میباشد به چندین شکل مختلف است:
۱- طراحی سایت با قالب ۰ تا ۱۰۰ برنامه نویسی شده ( شروع قیمت از ۵ میلیون میباشد  )
۲- طراحی سایت با قالب سفارشی و اجازه فروش مجدد قالب توسط شرکت ( قیمت سایت های معرفی با امکانات استاندارد و پیشرفته : ۳۵۰ هزارتومان )

در هر دو مورد  سیستم مدیریت محتوا،هاست،تیم پشتیبان و …. یکسان هستند.
دلایل بالا بودن هزینه در حالت ۱:
– جلسات متعدد کارفرما با بخش های مختلف شرکت از جمله  بخش گرافیک و امکان درخواست تغییر طرح به تعداد دلخواه.
– زمان بر بودن پروسه تولید به دلیل هماهنگی های مختلف با کارفرما در هر مرحله از تولید.
– قالب گرافیکی انحصارا برای کارفرما تولید می شود بنابراین  کل هزینه تولید به یکباره توسط  یک مشتری(کارفرما)  پرداخت می شود.
– راهندازی خط تولید اختصاصی پروژه

تفاوت حالت ۱ و ۲
تمامی مراحلی مشابه حالت ۱ است اما در حالت ۲ پیمان کار قالب تولید شده را به مشتریان جدید نیز می فروشد. و پروسه تولید سفارشات بعدی خودکار است.

دلیل پایین بودن هزینه در حالت ۲
– در حالت ۲  جلسات بین کارفرما و پیمان کار به یک جلسه ختم میشود و قالب ها توسط تیم طراحی و تولید شرکت  ساخته می شوند.
–  مراحل بازطراحی به دلیل مشخص بودن تمام جزیات وجود نخواهند داشت.
– قالب ها در حالت انبوه به فروش می رسند و در نتیجه هزینه تولید فقط بر عهده یک مشتری نخواهد بود.
– پروسه تولید خودکار است و نیروی انسانی در هر سفارش نیاز نیست.

زبان برنامه نویسی استفاده شده تیم ما در وب باران عبات هستند از : ASP.NET MVC ، PHP WpCORE ، JAVA و Node.js که بسته به سفارش کارفرما میباشد ولی خروجی در تمامی آنها یکی خواهد بود و کارفرما هر یک از طرح ها را پسند کند وب باران موظف هست عینا همان طرح سفارش داده شده را با محتوا جدید کارفرما و تغییرات رنگی در منو و دکمه ها و مکان های خاص دیگر کار را برای کارفرما سفارشی کند.

موارد زیر را باید در مورد طراحی سایت در نظر گرفت:
– هیچ وقت طراحی سایت خود را به اشخاص حقیقی نسپارید. در طراحی سایت حداقل چندین تخصص در رشته های مختلف نیاز است و تمامی این تخصص ها نمی تواند در یک شخص به طور کامل وجود داشته باشد. علاوه بر این اشخاص حقیقی هر لحظه ممکن است به دلایل مختلف شما را تنها بگذارند و مجبور به طراحی سایت مجدد شوید.

برای پشتیبانی باید مطمن شوید که شما از یک شرکت خدمات میگیرد و دارای بخش پشتیبانی مجزا است. با بررسی نمونه کارها و سابقه شرکت آشنایی اولیه با شرکت پیدا کنید.
همچنین شرکت هایی که قالب ها و کنترل پنل را به صورت اختصاصی و دستی کد نویسی می کنند به دلیل اشراف کامل به آنچه تولید کرده اند از قابلیت پشتیبانی بهتری برخوردارند.

نحوه پشتیبانی در وب باران:
– امکان تماس تلفنی در روزهای کاری از ساعت ۹ الی ۵ بعد از ظهر
– امکان درخواست تیکت در هر ساعت از شبانه روز
– امکان گفتگوی آنلاین با بخش پشتیبانی
– تماس های دوره ای بخش پشتیبانی با شما
– تماس های دوره ای بخش کنترل کیفیت با شما جهت ارزیابی کیفیت خدمات شرکت

برخلاف سیستم های مدیریت محتوای آماده مانند جوملا،مجنتو و … کنترل پنل مدیریتی این وب سایت ها کاملا به طور اختصاصی توسط شرکت طراحی و تولید شده است و کاربری آسان از فاکتورهای بسیار مهم در طراحی آن بوده است. هیچ گونه دانش برنامه نویسی جهت ویرایش و بروز رسانی سایت نیاز نیست، برای هر مورد ابزارهای لازم تدارک دیده شده است و حتی بدون آموزش با اولین نگاه قادر خواهید بود به ویرایش سایت خود بپردازید.

کسب رتبه های برتر به دو عامل بستگی دارد:

۱: نحوه کدنویسی و رعایت ساختارهای مورد انتظار موتورهای جستجو مانند گوگل و سرعت وب سایت توسط شرکت طراح.
۲: مجموعه عواملی که موتور جستجو براساس آن ها تشخیص می دهد وب سایت شما نسبت به رقبا مفید تر است. مهمترین این عوامل به شرح زیر هستند:
– میزان محتوای سایت و دسته اول بودن مطالب آن نسبت به رقبا
– نرخ افزایش مطالب جدید در بازه های زمانی مشخص نسب به رقبا
– میزان فعالیت در شبکه های اجتماعی و تعداد بازدیدهای ارجاعی از این شبکه ها در مقایسه با رقبا
مورد اول از طرف ما به طور کامل بر روی سایت ها رعایت شده است و همچنین در آینده به صورت رایگان در صورت نیاز بروز رسانی می شود.
مورد دوم توسط شما قابل انجام است و همچنین در بخش آموزش به طور مرتب آموزش های لازم را در این باره را خواهید آموخت. همچنین در صورتی که بخواهید ما این موراد را نیز انجام دهید می بایست بر اساس کلمات کلیدی برآورد هزینه شود.
پیشنهاد ما در مورد قرار گرفتن در رتبه های نخست بدین شکل است:
* اگر میزان رقابت در کلمات کلیدی شما متوسط یا کمتر است تنها کافی است به طور معمول به درج محتوا بپردازید، به دلیل کامل بودن ساختارهای کدنویسی شما در رتبه های نخست قرار میگیرد و نیاز به هزینه اضافه نیست.
* اگر رقابت در کلمات کلیدی مورد نظر شما زیاد است بهتر است توجه ویژه به میزان محتوا و فعالیت در شبکه های اجتماعی داشته باشید و اگر مایلید می توانید این کار را به ما بسپارید. در این حالت برای هر کلمه کلیدی باتوجه به میزان سختی و رقبا هزینه و زمان برآورد می گردد.

با مراجعه به سامانه ENamad.ir می توانید نسبت به أخذ نماد اعتماد اقدام نمایید،همچنین می توانید درخواست نمایید مراحل أخذ نماد اعتماد توسط بخش پشتیبانی برای شما انجام شود

سرویس های درگاه پرداخت بانک های مختلف تعبیه شده است،تنها کافی است به شعبه بانک خود مراجعه نمایید و فرم مربوطه را تکمیل نمایید، بانک نام کاربری و رمز را در اختیار شما قرار می دهد و با وارد کردن آن در قسمت مدیریت حساب های بانکی درگاه پرداخت آنلاین متصل به حساب شما فعال می شود.اگر به هر دلیلی نمیتوانید این کار را خودتان انجام دهید مباشران ما در کنار شما خواهند بود تا روال را با راهنمایی قدم به قدم انجام دهید.

خیر،در صورت عدم تمدید تنها خدمات پشتیبانی و آموزش قطع می شود و همچنان سایت فعال خواهد بود

وب سایت با دامنه موقت و یا انتخابی شما تحویل داده می شود و پس از تحویل نیز امکان تغییر و یا اتصال دامنه جدید به وب سایت را خواهید داشت. اگر از قبل دامنه ندارید بخش پشتیبانی با شما تماس خواهند گرفت و پس از اینکه اسم دلخواه را از شما دریافت کردند اقدام به ثبت و تنظیم آن خواهند کرد. توجه نمایید که دامنه Ir هدیه و سایر پسوند ها نیازمند پرداخت هزینه های مربوطه می باشند.

این قالب ها  همراه با کنترل پنل مدیریتی اختصاصی وب باران بر روی هاست اختصاصی بسیار قوی و قدرتمندی به شما تحویل داده می شود. اگر نیاز دارید که هاست به صورت اختصاصی و ویژه دارای سرویس مجزا باشد در جلسه حضوری یا هنگام سفارش تلفنی و یا در قسمت سفارش آنلاین ذکر بفرمایید.

پس از سفارش شما ایمیلی حاوی آدرس وب سایت(انتخابی)،نام کاربری و کلمه عبور دریافت خواهید کرد و با این اطلاعات می توانید وارد پنل مدیریتی سایت شده و بخش های مختلف را مدیریت نمایید

توجه شما را به موارد زیر جلب می کنیم:
* این تنها یکی از خدمات جدید وب باران است. تا این لحظه تعداد مشتریان سئوراز  در سرویس های مختلف بالغ بر ۳۰۰ است.
* وب باران در بخش طراحی سایت و نرم افزارهای تحت وب در مقیاس بزرگ و کوچک تجربه فراوان دارد و بخش اختصاصی طراحی سایت و پورتال اصلی شرکت یعنی وب سایت سئوراز با آدرس https://seoraz.com در حال فعالیت است.
* پلت فرمی که برای قالب های تحویل فوری استفاده می شود همان پلت فرمی است که در سایت ها و پورتال های دیگر استفاده شده است و طی چندین سال سیر تکامل و بروزرسانی های مختلف را طی کرده است. بنابراین این پلت فرم کاملا بالغ و در عین حال بروز رسانی است. به همین دلیل مشکلات سیستم های نوپا را ندارد و همچنین احتمال عدم موفقیتی که همیشه بر سر راه پلت فرم های نوپا  است را شامل نمی شود.
* تولید و توسعه پلت فرم های وب باران مطابق با آخرین تکنولوژی ها و با بالاترین استانداردها انجام می شود و این مورد با مشاهده نمونه کارها به راحتی مشهود است.
* اهداف بلند مدت ما موجب تلاش مجدانه در رضایت مندی مشتری شده است. به همین خاطر پشتیبانی و بازخورد مصرف کننده برای ما بسیار حائز اهمیت است.

بله، مرتفع سازی هرگونه مشکل و یا راهنمایی توسط بخش پشتیبانی انجام می شود

مزایا:
۱- تحویل در زمان کمتر
۲- قیمت بسیار پایین تر
۳- کنترل پنل بسیار ساده و روان جهت ورود اطلاعات

۴- سئو بیس بودن ساختار کدنویسی و پلاگین قدرتمند جهت سئو کردن محتوا

معایب:
۱: عدم امکان دخالت در طراحی و چیدمان در کارهای تحویل فوری
۲: خاص و یونیک نبودن ظاهر وب سایت در کارهای تحویل فوری

تحویل سایت های تحویل فوری چون از قبل یکبار طراحی شده اند و در تعداد انبوه فروش می روند همچنین دیگر مراحل طراحی گرافیک و جلسات متعدد مربوط به طراحی اختصاصی را شامل نمی شوند و هزینه تولید پایین تری دارند.همچنین ممکن است به دلیل تکاملی بودن قالب های سایت های آماده  کیفیت و امکانات آن ها بیشتر نیز باشد

این وب سایت ها بر روی سرورهای اختصاصی با بک آپگیری روزانه میزبانی می شوند و در همه آن ها سیستم های پشتیبان گیری کلود همراه با مانیتورینگ ویژه وجود دارند.همچنین می توانید از فایل های خود نسخه پشتیبان نیز تهیه نمایید

بله کاملاً،چراکه به صورت کاملا دستی و جامع طراحی شده اند و کنترل پنل آن ها همان کنترل پنلی است که وب باران برای سایت های پورتال و یا فروشگاه های خیلی بزرگ استفاده می کند.

تمامی وب سایت ها با C# ASP.NET MVC و PHP WpCORE و NODE.JS و JAVA قابل کد نویسی هستند و معماری آن ها به گونه ایست که مرتب بروزرسانی می شوند