0

طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی

وب سایت ها امروزه در حال رشد روز افزونی می باشند و این موضوع باعث می شود تا در بین مدیران سایت ها رقابت های چشمگیری را شاهد باشیم. برای آن که بتوانیم سایتی طراحی نماییم که بتواند تمامی امکانات موجود را در اختیار کاربران و همچنین مدیران سایت ها قرار دهد نیاز داریم تا به طراحی سایت اختصاصی نیز بپردازیم که در این امر وب باران می تواند کمک شایانی به شما انجام دهد.

هدف طراحی سایت اختصاصی
هدف از طراحی سایت اختصاصی ایجاد یک وب سایت با کد نویسی اختصاصی است. اگرچه می توان سایت های بسیاری را با cms ها خیلی هم زیبا طراحی کرد اما مطمئنا در ارایه برخی از امکانات از جمله سرعت بیشتر اینگونه سایت های طراحی شده دچار مشکل خواهند شد.

شرکت طراحی سایت وب باران می کوشد تا در این راستا افرادی را که می خواهند سایت های ویژه دارند را با ارایه راهکار های ویژه راهنمایی نماید. برای این منظور مراحل بسیاری طی می شود که از جمله این مراحل می توان به موارد زیر نیز اشاره کرد:

مراحل طراحی سایت اختصاصی
۰۱ تعریف نیاز های اولیه
۰۲ طراحی گرافیکی اولیه سایت
۰۳ کدنویسی اختصاصی
۰۴ قرار گیری محتوا و اطلاعات سایت
۰۵ بارگذاری سایت و امنیت سایت

در طراحی سایت اختصاصی معماری سایت بسیار زیاد حائز اهمیت است اینکه میخواهید سایت شما با چه معماری انجام شود و اینکه زبان برنامه نویسی سایت شما میخواهید چه زبانی باشد.

برای این امر نیاز به مشاوره در زمینه طراحی سایت اختصاصی دارید پس می توانید با شماره های ما تماس حاصل فرمایید و یا با مراجعه به لینک تماس با ما از مشاوره های ما در این زمینه بهره کافی را نیز ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *